Fırat EDAŞ Yatırımlarını Sürdürüyor

Malatya Haber 27 Aralık 2018 01:35
Videoyu Aç Fırat EDAŞ Yatırımlarını Sürdürüyor
A
a

Yatırım planları kapsamında Malatya’da elektrik çalışmalarını aralıksız sürdüren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Yeşilyurt ilçesindeki Seyran Mahallesi’ne 1.5 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.

Malatya, Elazığ, Tunceli ve Bingöl’de elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, sorumluluk alanında yatırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.  
Malatya’da planladığı yatırım programı dahilinde Fırat EDAŞ, Yeşilyurt’un Seyran Mahallesi’ne 1.5 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.
Yeşilyurt Belediyesi ile ortaklaşa çalışılarak gerçekleştirilen yatırımla mahallenin alt ve üst yapı çalışmalarının yanında aydınlatma ihtiyacı olan sokakların gerekli aydınlatması sağlandı. Ayrıca, mahalle sakinlerinin elektrikle ilgili yaşadığı sorunlar dinlenerek çözüme kavuşturuldu.

Fırat EDAŞ ekipleri 7/24 çalışıyor

Coğrafi ve iklim koşulları nedeniyle çok daha hassasiyet gerektirdiği sorumluluk bölgesinde Fırat EDAŞ,  kesintisiz enerji arzı ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti noktasında ekipleri ile 7/24 görev yapıyor.
Müşterilerin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılanması amacıyla Fırat EDAŞ, çalışmaların artarak devam edeceğinin altını çizdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...